WYCIECZKA KLASY 2 THŻ DO HOTELU „IMPERIUM”


Dzięki uprzejmości pani Magdaleny Gracy, dyrektor ds. marketingu, mieliśmy możliwość zwiedzić hotel „Imperium***” w Pszczynie we wrześniu 2015r.
Zostaliśmy oprowadzeni po pokojach i apartamentach. Podziwialiśmy „apartament królewski”, w którym spał m.in. aktor Jan Nowicki czy znani sportowcy. Mogliśmy też przejść schodami tylko dla personelu do sal kongresowych czerwonej i niebieskiej oraz do części gastronomicznej.
Oglądaliśmy hotelową część rekreacyjno-sportową czyli salę bilardową, kręgielnię, halę sportową do gry w tenisa i gabinet masażu, saunę, solarium i basen. Zwiedziliśmy też salę, w której odbywają się koncerty. Mogliśmy wejść za scenę do garderoby.
Pani, która nas oprowadzała opowiedziała o dodatkowych atrakcjach hotelu typu „stadion leśny” czy „ wypożyczalnia rowerów”, odpowiadała na nasze pytania dotyczące służby pięter i organizacji pracy w hotelu „Imperium”. Przekazała nam też różne materiały z recepcji, które wykorzystamy na lekcjach z przedmiotów hotelarskich. Okazało się, że spełniliśmy tez marzenie Pauliny, która zawsze chciała zadzwonić na recepcyjnym dzwonku.

Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie.
Klasa 2 THŻ wraz opiekunką grupy M.Białek