Nauczyciele ZSTiL

Adamaszek Barbara
Przedmioty logistyczne, WOS
Antonik Adam
Przedmioty informatyczne
Antonik Bogusława
Biologia, informatyka
Antonik-Nowak Katarzyna
Język angielski
Bartosik Ewa
Religia
Białek Marzena
Język angielski, przedmioty hotelarskie
Bielewicz Ewa
Przedmioty gastronomiczne
Binda Maria
Biologia, edukacja dla bezpieczeństwa, BHP
Bochenek Andrzej
Przedmioty mechaniczne
Bogacz Michał
Religia
Bojda Patrycja
Język niemiecki
Borawski Kazimierz
Zajęcia praktycznr
Dyla Sylwia
Przedmioty ekonomiczne, przedmioty logistyczne
Eaves Ewelina
Język angielski
Fajferek Danuta
Język angielski
Fajferek Robert
Geografia
Fijoł Jerzy
Przedsiębiorczość
Gigiewicz Marzena
Język polski
Gil Adam
Zajęcia praktyczne
Gorke Dorota
Matematyka
Holesz Janusz
Religia
Janko Bożena
Wychowanie fizyczne, WDŻ, EDB
Judka Andrzej
Przedmioty hotelarskie, informatyczne
Kalinowski Przemysław
Wychowanie fizyczne
Kamińska Teresa
Pedagog, rewlidacja
Kaplita Aleksandra
Język polski, wiedza o kulturze
Kijas Lucyna
Matematyka
Knap Marzena
Język polski
Kocur Mariusz
Wychowanie fizyczne,edukacja dla bezpieczeństwa
Kopeć Barbara
Matematyka, przedmioty logistyczne
Kopeć Magdalena
Język angielski
Kopeć Stanisław
Religia
Korczyk Agata
Bibliotekarka
Kortyna Anna
Przedmioty informatyczne
Kosińska Wioletta
Przedmioty ekonomiczne, hotelarskie
Kosmaty Anita
Pedagog, rewalidacja
Krysta Joanna
Język angielski
Kulpa Magdalena
Język polski, język angielski
Makowski Tomasz
Przedmioty mechaniczne
Małysiak Jolanta
Historia
Mościpan Tomasz
Przedmioty mechaniczne, zajęcia praktyczne
Murawska Joanna
Doradztwo zawodowe
Nikiel Małgorzata
Historia, historia i społeczeństwo
Piecuch-Urbańczyk Beata
Przedmioty ekonomiczne
Plucińska-Kukucz Anita
Język polski, historia
Puskarczyk Helena
Biologia, przedmioty gastronomiczne
Rybitwa Jerzy
Przedmioty elektryczne
Rzepecka Justyna
Przedmioty fyzjerskie
Seniow Ewa
Przedmioty informatyczne, fizyka
Sikorska Anna
Język niemiecki, WOS
Skęczek Grażyna
Matematyka, technologia informacyjna
Szary Bogdan
Przedmioty informatyczne, fizyka
Szczerbowska Teresa
Chemia, fizyka
Szczypka Krzysztof
Wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Tesarczyk Irena
Przedmioty fryzjerskie
Uchyła Jolanta
Język polski
Wawrzeczko Anna
Język polski
Wiewióra Ewa
Język angielski, przedmioty logistyczne
Włodyka Włodzimierz
Wychowanie fizyczne