PRACOWNICY ZSTiL POMAGAJĄ


Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia sprzyja akcjom charytatywnym. Klimat przedświąteczny udziela się każdemu, kto jest wrażliwy na drugiego człowieka.

Wzorem roku ubiegłego, pracownicy ZSTiL włączyli się do ogólnopolskej akcji „Szlachetna Paczka”. Jest to program, który pomaga osobom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej wyjść z biedy i rozpocząć lepsze życie.

W „Resortówce” zbierano datki pieniężne i dary rzeczowe. Trzy kartony wypełnione artykułami spożywczymi, chemią gospodarczą i artykułami przemysłowymi codziennego użytku trafiły do potrzebującej osoby, poszkodowanej przez los.Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Pani Małgorzata była bardzo szczęśliwa, wzruszona. Popłynęły łzy szczęścia. Szczególnie uradowały ją nowe, piękne buty. Cieszyła się również z garnków. Jej koty natomiast mruczały z radości na widok karmy dla kotów. Pudełka także się im spodobały. Pani Małgorzata cieszyła się bardzo z żywności i produktów chemicznych.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Dziękuje Państwu za przekazaną pomoc i wspaniałą Paczkę dla Pani Małgorzaty. Jestem pod wielkim wrażeniem, że wszystko w Paczce było nowe i bardzo dobre jakościowo. Pani Małgorzata przygotowała dla Państwa specjalną kartkę świąteczną, którą wyślę Państwu w najbliższych dniach.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
„Jakie piękne buty i wspaniałe garnki, jestem bardzo zaskoczona".Następna akcja już za rok. Wierzymy, że na podane hasło odpowie jeszcze większe grono osób.

Anna Kortyna